Dispečercentrs (avārijas dienests)

 

Darba laiks: strādā nepārtraukti

Adrese: Pils ielā 16, Rēzekne, LV-4601

Tālr.: 646 22016

Fakss: 646 25066

e-pasts: rezeknes_udens@inbox.lvDispečercentrs ir SIA "Rēzeknes Ūdens" struktūrvienība, kas uzrauga un koordinē ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu ekspluatāciju. Dispečercentris atrodas blakus SIA "Rēzeknes Ūdens" administratīvajai ēkai.Dispečercentra galvenie uzdevumi:

kontrolēt ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu tehnoloģiskos procesus, tos uzraugot SCADA sistēmā;

pieņemt pieteikumus par konstatētajām avārijām, bojājumiem utml. ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās;

pieņemt pieteikumus ūdensvada ekspluatācijas dienesta un kanalizācijas pakalpojumu un ekspluatācijas dienesta pakalpojumu saņemšanai;

organizēt ūdensvada ekspluatācijas dienesta un kanalizācijas pakalpojumu un ekspluatācijas dienesta darbu;Dispečercentrs darbojas diennakts režīmā, kas ļauj operatīvi reaģēt uz saņemtajiem pieteikumiem, kā arī veikt avāriju lokalizāciju un novēršanu.
Dispečercentrā ir izvietoti ūdensvada ekspluatācijas dienests un kanalizācijas pakalpojumu un ekspluatācijas dienests. Attiecīgo dienestu uzdevums ir uzturēt esošo sistēmu darbību, nodrošināt tekošo un avārijas remontdarbu izpildi, kā arī, nepieciešamības gadījumā, veikt jaunu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu posmu izbūvi. Dienestu uzturēšana ļauj maksimāli atteikties no ārpuspakalpojumu izmantošanas, kā arī efektīvāk plānot uzņēmuma darbus, kas saistīts ar ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu ikdienas uzturēšanu. Dispečercentra un dienestu funkciju nodrošināšanai tiek izmantots gan vieglais auotransports, gan traktortehnika, gan specializētais autotransports - autocisternas, hidrodinamiskā mašīna, autoremontdarbnīca.

Autorizēties

Gadījuma attēls

Gadījuma attēls

Apmeklētāju statistika

615156