Aktualitātes un jaunumi

 

Skolēni turpina apmeklēt uzņēmumu

 

Pagājušajā piektdienā, 25.janvārī, SIA “Rēzeknes Ūdens” Dzeramā ūdens sagatavošanas kompleksu apmeklēja Rēzeknes valsts 1. ģimnāzijas 10. M1 klase.  Kā ierasts, kompleksa vadītājs Jānis Laizāns iepazīstināja skolēnus gan ar pasaulē esošajiem ūdens resursiem, gan ūdensapgādes sistēmu Rēzeknes pilsētai un tās aglomerācijas teritorijā.

Audzēkņi iepazinās ar ūdens atdzelžošanas tehnoloģiju, bija iespējas arī redzēt grants un smilšu frakcijas, ar kuru palīdzību dzeramais ūdens tiek attīrīts no dzelzs un mangāna. Ar tādu pašu materiālu tiek skaloti arī paši lielie ūdens filtri.

“Visinteresantākie bija grafiki par ūdens patēriņu dažādas dienās un dažādos diennakts laikos. Nezināju, ka mēs, skolēni, darbdienu rītos esam lielākie ūdens patērētāji,” atzina 10. M1 klases audzēknis Ģirts Edvards Buls.

Kā atzina klases audzinātāja Olga Supe, skolēniem bija iespēja ieraudzīt dažādu grafiku praktisko pielietojumu, ko ne visi saprot mācību laikā, kā arī paplašināt vispārējo izpratni par ūdens resursu nozīmību, tehnoloģijām, pilsētas nodrošināšanu ar dzeramo ūdeni.

Jau ierasti visi uzņēmuma apmeklētāji saņēma SIA “Rēzeknes Ūdens” dzeramo ūdeni, kas fasēts puslitra ūdens pudelēs. Tās paredzētas ilglaicīgai lietošanai, iepildot pudelē krāna ūdeni un ņemot tās līdzi uz skolu.

 

 

S. Jonikāne,

SIA “Rēzeknes Ūdens” sabiedrisko attiecību konsultante

28.01.2019.

Autorizēties

Gadījuma attēls

Gadījuma attēls

Apmeklētāju statistika

310033